شركة سي جينغ المحدودة للآلات بمدينة نينغ بو
آلة الصب بالضغط بالغرفة الباردة
آلة الصب بالضغط بالغرفة الساخنة
آله التشكيل على البارد
العنوان: مقاطعة تشه جيانغ -مدينة نينغ بو- منطقة التكنولوجيا الحديثة العالية- شارع جيانغ نان – رقم2 183
الهاتف: 0086-57488365336
المحمول: 0086-13567842060
مستقبل الاتصالات: بيان تسا باو
الموقع الإلكتروني http://www.machinesijin.com
   الصفحة الرئيسية >> نبذة عن سي جينغ >> نبذة عن الشركة

Sijin Intelligent Forming Machinery Co., Ltd. (مخفف سهام "Sijin Intelligent" است، کد سهام "003025" است) عمدتاً در تحقیق و توسعه، تولید و فروش ماشین آلات شکل دهی اتوماتیک سرد چند ایستگاهی و ماشین ریخته گری مشغول است. . این شرکتی است که به بهبود سطح فنی ماشین‌های شکل‌دهی سرد چین، ترویج توسعه و پیشرفت فناوری شکل‌دهی سرد و دستیابی به ارتقای صنعتی اتصال دهنده‌ها و قطعات با شکل خاص اختصاص دارد.

این شرکت با پایبندی به روحیه صنعتگر برتر، گروهی از پرسنل فنی متعهد، دقیق و مبتکر را پرورش داده است. پس از سال‌ها نوآوری مداوم در فناوری، این شرکت به یک سری از فناوری‌های هسته‌ای از ماشین‌های شکل‌دهی سرد اتوماتیک چند ایستگاهی و ماشین‌های ریخته‌گری تسلط پیدا کرده و به یک تامین‌کننده داخلی پیشرو در ماشین‌های شکل‌دهی خودکار سرد چند ایستگاهی با سرعت بالا تبدیل شده است. . در حال حاضر، پنج سری دستگاه شکل‌دهی سرد با بیش از 140 مشخصات وجود دارد: دستگاه شکل‌دهی خودکار سرد چند ایستگاهی سری SJBF، دستگاه شکل‌دهی خودکار سرد چند ایستگاهی قطعات سری SJBP، دستگاه شکل‌دهی خودکار سرد چند ایستگاهی سری SJNF، دستگاه شکل‌دهی خودکار سرد چند ایستگاهی سری SJNP، سری SJNP ویژه ماشین آلات تشکیل دهنده ترکیب سرد سرفصل خودکار چند ایستگاهی، سری SJPF از قطعات ویژه دستگاه تشکیل دهنده ترکیب سرد سرفصل خودکار چند ایستگاهی. و بیش از 30 دستگاه ریخته گری از سری SJ، DCM وجود دارد.

فناوری اصلی این شرکت عمدتاً از تحقیق و توسعه مستقل ناشی می شود. به منظور همگام بودن با مسیر توسعه صنعت و مرزهای فناوری، علاوه بر تکیه بر پرسنل فنی خود برای فعالیت های تحقیق و توسعه، با دانشگاه جیائو تونگ شانگهای، دانشگاه شانگهای، دانشگاه فناوری نینگبو، موسسه تحقیقاتی ژنگژو همکاری می کند. مهندسی مکانیک، مرکز بهره وری چین برای ماشین آلات. این شرکت همچنین کانال های ارتباطی فنی و روابط همکاری خوبی با سایر کالج ها، دانشگاه ها و موسسات تحقیقات علمی داخلی ایجاد کرده است که باعث ارتقای بیشتر مبانی نظری و سطح تحقیق و توسعه فناوری شرکت شده است.

این شرکت چندین پروژه علمی و فناوری ملی و محلی از جمله: برنامه ملی مشعل، پروژه بزرگ علوم و فناوری وزارت صنعت و فناوری اطلاعات (پروژه ویژه 04)، پروژه صندوق نوآوری فناوری SME (شرکت های کوچک و متوسط) انجام می دهد. از وزارت علوم و فناوری ملی، پروژه محصول جدید کلیدی وزارت علوم و فناوری، پروژه‌های علمی و فناوری بزرگ نینگبو، پروژه‌های علمی و فناوری بزرگ پارک فناوری پیشرفته نینگبو. همچنین مسئول یا مشارکت در تدوین 4 استاندارد ملی و صنعتی است. در ژانویه 2017، این شرکت با ساخت ایستگاه کاری پسا دکتری ژجیانگ موافقت کرد. در دسامبر 2019، این شرکت به عنوان "شرکت نمایشی مزیت مالکیت معنوی ملی" جایزه دریافت کرد. در ژانویه 2020، این شرکت به عنوان "شرکت نمایشی قهرمان صنعت تولید نینگبو" اعطا شد. در ژانویه 2021، موسسه تحقیقاتی شرکت "مؤسسه تحقیقاتی تجهیزات سرد شکل دهی هوشمند ژجیانگ سیجین" به عنوان موسسه تحقیقاتی سازمانی استانی اعطا شد. در حال حاضر این شرکت دارای 89 اختراع است که 25 مورد از آنها حق اختراع است. ماشین‌های شکل‌دهی سرد به‌عنوان «محصول جدید کلید ملی»، «محصولات با نام تجاری معروف صنعت ماشین‌آلات چین»، «محصولات برند معروف ژجیانگ»، «مجموعه اول صنعت ساخت تجهیزات پیشرفته نینگبو در استان ژجیانگ» و انواع مختلف شناخته شده‌اند. ماشین آلات با جایزه ویژه برای نوآوری مستقل و محصولات جدید برجسته در صنعت اتصال دهنده ها مفتخر شده اند.

این شرکت به چشم انداز "ایجاد یک تصویر معیار در صنعت و رهبری ماشین های شکل دهی سرد در چین" با ماموریت "آزادسازی بهره وری و مشارکت فنی در تولید سبز" پایبند است و از فلسفه تجاری پیروی می کند. "بهره برداری، کارآفرینی، صادقانه و اختصاصی"، اتخاذ استراتژی تجاری "فناوری ساخت پیشرفته به عنوان هسته اصلی و تقاضای بازار به عنوان راهنما". این شرکت بر پایه داخلی، روبه‌روی جهان، تلاش می‌کند تا به یک تامین‌کننده داخلی پیشرو و تأثیرگذار بین‌المللی برای ماشین‌های شکل‌دهی سرد هوشمند چند ایستگاهی تبدیل شود، به طوری که بتواند خواسته‌های مشتریان از راه حل کامل و سفارشی‌سازی فردی را برآورده کند.
الصفحة الرئيسية  |  نبذة عن سي جينغ  |  سرعة توصيل الأخبار  |  وصف المنتجات  |  شبكة التسويق  |  الدعم التكنولوجي  |  الحجز أون لاين  |  الموارد البشرية   |  اتصل بنا

شركة سي جينغ المحدودة للآلات بمدينة نينغ بو©جميع الحقوق محفوظة   الدعم التقني:Timenn.com steel rolled ring | stainless forging |